Menu
SEPETİM
Kutup Yıldızı Figürlü Boncuk Detaylı Gold Çelik Hal Hal Tradylinn'in zarif ve modern tasarım anlayışını yansıtan Kutup Yıldızı Figürlü Boncuk Detaylı Gold Çelik Hal Hal", ayak bileğinize eşsiz bir stil ve anlam katıyor. Bu zarif tasarımın en dikkat çekici yönleri, zincir üzerinde yer alan boncuk ve ..
135,00 TL
Çift Zincir Topçuk Ve Taş Detaylı Gold Çelik Hal HalTradylinn'in zarif ve modern tasarım anlayışını yansıtan Çift Zincir Topçuk Ve Taş Detaylı Gold Çelik Hal Hal, ayak bileğinize sofistike bir dokunuş yapacak. Gold rengin asil parlaklığı, her ortamda size zarif bir görünüm kazandırırken, hal halin d..
145,00 TL
Yoncalı Taş Detaylı Çift Zincir Çelik Gold Hal HalEstetik ve şıklığı bir araya getiren bu benzersiz tasarım, Tradylinn'in özgün stilini yansıtıyor. Çift zincirin harmonik birlikteliği, sizlere hem zarif hem de iddialı bir aksesuar sunuyor. İlk zincirde yer alan ufak topçuklar sade bir şıklık sunarke..
150,00 TL
Yıldız Sallantılı Çelik Hal HalZarafetin ve kalitenin eşsiz buluşması Tradylinn Yıldız Sallantılı Çelik Hal Hal ile sizlerle. Bu özel tasarım, hem şıklığıyla dikkat çekerken hem de dayanıklılığı ile uzun süreli kullanıma olanak tanır.Özellikler:Bu Hal Hal, paslanmaz ve kararmaz özellikleri sayesinde..
150,00 TL
Taşlı Nazar Boncuklu İnce Zincir Çelik Hal HalSade ve zarif bir tasarımın büyüleyici dokunuşlarıyla buluştuğu Tradylinn'in bu özel hal halı, ayağınızda minimalist bir şıklığı ortaya koyar. Özellikler:Yüksek kalite 316L çelikten üretilen bu özel ürün, paslanmaz ve kararmaz özellikleri sayesinde daima..
130,00 TL
Boncuklu Kalın Halka Çelik Hal HalEşsiz bir estetik anlayışıyla tasarlanmış olan Tradylinn'in bu benzersiz hal halı, şıklığınızı bir adım öteye taşıyacak. Özellikler:Yüksek kalite 316L çelikten üretilen bu hal hal, paslanmaz ve kararmaz özelliklere sahip, böylece size yıllarca sürecek bir kullanım v..
130,00 TL
Nazar Boncuklu Taş Detaylı Çelik Hal HalGöz alıcı bir zariflikle tasarlanmış olan Tradylinn'in bu özel hal halı, bileğinizde eşsiz bir estetik sergiliyor.Özellikler:316L kalite çelikten üretilen bu özel tasarım, paslanmaz ve kararmaz özellikleriyle yıllarca ilk günkü gibi kalır.Ölçüleriyle ideal bir..
150,00 TL
Nazar Boncuklu Papatya Detaylı Çelik Hal HalTradylinn'in Nazar Boncuklu Papatya Detaylı Çelik Hal Hal, zariflik ve anlamın mükemmel bir kombinasyonunu sunar. Özellikler:%100 316L çelikten üretilen bu hal hal, paslanmaz ve kararmaz özelliklere sahiptir. Bu, sizlere yıllarca sürecek bir dayanıklılık v..
150,00 TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)