Menu
SEPETİM
Yıldızlı Yüzüklü Çelik Gold ŞahmeranBir yıldız parlaklığına sahip, özgün ve şık bir tasarım arayanlar için Tradylinn Yıldızlı Çelik Gold Şahmeran mükemmel bir seçimdir. Hem estetik, hem de fonksiyonel özellikleriyle öne çıkan bu özel tasarım, günlük kullanımdan özel anlara kadar her daim yanınızda.Ö..
150,00 TL
Fatma Ana Eli Yüzüklü Çelik Gold ŞahmeranEfsanevi bir dokunuşla Tradylinn "Fatma Ana Eli Yüzüklü Çelik Gold Şahmeran", zarif detaylarıyla dikkat çekiyor. Özenle işlenmiş olan Fatma Ana Eli, şahmeranın ortasında, üzeri taşlarla süslü olarak yer alıyor. Bu özel sembol, bereketi, korunmayı ve şansı tem..
150,00 TL
Taşlı Nazar Boncuklu Yüzüklü Çelik Gold ŞahmeranBenzersiz bir estetikle tasarlanmış olan Tradylinn "Taşlı Nazar Boncuklu Yüzüklü Çelik Gold Şahmeran", her detayıyla öne çıkıyor. Geleneksel nazar boncuğu motifi modern bir dokunuşla yorumlanarak bu eşsiz şahmeran tasarımında yer alıyor.Özellikler:316L..
150,00 TL
Kalp Figürlü Yüzüklü Çelik Gold ŞahmeranEstetik anlayışın ve kalitenin mükemmel bir uyumuyla karşınızda Tradylinn markasına ait "Kalp Figürlü Yüzüklü Çelik Gold Şahmeran". Fark yaratmanız için tasarlanan bu şahmeran, sadece şıklığı değil, dayanıklılığı ile de göz dolduruyor.Özellikler:Zarafetin ve k..
150,00 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)