Menu
SEPETİM
Kalın İtalyan Zincir Gold Renk Çelik Kolye (9 mm) 43 CMTradylinn'in Kalın İtalyan Zincir Gold Renk Çelik Kolyesi, kalın İtalyan zincir tasarımı, hem dayanıklılık hem de şık bir görünüm sunuyor. Zincirin kendine has dokusu ve parlak gold rengi, sadece bir aksesuar olmaktan öte, tarzınızı tamamlayan b..
160,00 TL
İtalyan Zincir Gold Renk Çelik Kolye (5 mm) 40 CMTradylinn'in zarafet ve klasik İtalyan estetiğini mükemmel bir uyumla sunan İtalyan Zincir Gold Renk Çelik Kolyesi, 5 mm genişliği ile her durumda dikkat çekici bir aksesuardır. 40 cm uzunluğundaki bu kolye, her türlü kıyafetle mükemmel uyum sağlayara..
110,00 TL
Arpa Çelik Gold Kolye (100 cm) Arpa Çelik Gold Kolye (100 cm)
Çok Satan
Arpa Çelik Gold Kolye (100 cm)Güçlü bir ifade ve zamansız bir zarafet sunan Arpa Çelik Gold Kolye (100 cm), ince işçiliği ve zarif tasarımı ile her anınıza şıklık katmaya hazır. Kolyenin en dikkat çekici yönü, arpa şeklinde dizayn edilmiş zinciridir. Bu özel tasarım, kolyeye hem zengin bir görünüm k..
550,00 TL 650,00 TL
Arpa Çelik Gold Kolye Arpa Çelik Gold Kolye
Çok Satan
Arpa Çelik Gold KolyeGüçlü bir ifade ve zamansız bir zarafet sunan Arpa Çelik Gold Kolyesi, ince işçiliği ve zarif tasarımı ile her anınıza şıklık katmaya hazır. Kolyenin en dikkat çekici yönü, arpa şeklinde dizayn edilmiş zinciridir. Bu özel tasarım, kolyeye hem zengin bir görünüm kazandırıyor hem ..
380,00 TL
Çelik Gold Burgu Zincir Kalın (4 mm) 40 CMGüçlü bir ifade ve zamansız bir zarafet sunan Tradylinn Çelik Gold Burgu Zincir, 40 cm uzunluğu ve 4 mm kalınlığı ile dikkat çekici bir görünüm yaratıyor. Klasik ve modern stilin eşsiz birleşimi olan bu zincir, hem günlük kullanım hem de özel anlarınız için ..
170,00 TL
Çelik Gold Burgu Zincir Kalın 40 CMGüçlü bir ifade ve zamansız bir zarafet sunan Tradylinn Çelik Gold Burgu Zincir, 40 cm uzunluğu ve 5 mm kalınlığı ile dikkat çekici bir görünüm yaratıyor. Klasik ve modern stilin eşsiz birleşimi olan bu zincir, hem günlük kullanım hem de özel anlarınız için ideal b..
200,00 TL
Çelik Gold Burgu Zincir Kalın 60 CMGüçlü bir ifade ve zamansız bir zarafet sunan Tradylinn Çelik Gold Burgu Zincir, 60 cm uzunluğu ve 4 mm kalınlığı ile dikkat çekici bir görünüm yaratıyor. Klasik ve modern stilin eşsiz birleşimi olan bu zincir, hem günlük kullanım hem de özel anlarınız için ideal b..
200,00 TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)