Menu
SEPETİM
Kalın İtalyan Zincir Gold Çelik KombinTradylinn'in modern ve sofistike tasarım anlayışını yansıtan "Kalın İtalyan Zincir Gold Çelik Kombin", her ortamda şıklığınızı ve gücünüzü simgeleyecek. Gold rengin asil parlaklığı, her ortamda size zarif bir görünüm kazandırırken, kombinin dayanıklılığı sayesin..
320,00 TL
Taş Detaylı İtalyan Zincir Gold Çelik KombinTradylinn'in zarafet ve modern tasarım anlayışını bir araya getiren "Taş Detaylı İtalyan Zincir Gold Çelik Kombin", hem kolye hem de bileklikten oluşan bu set, her ortamda şıklığınızı tamamlıyor. Gold rengin asil parlaklığı, her ortamda size zarif bir görü..
280,00 TL
Pul Detaylı Yılan Zincir Gold Çelik KombinTradylinn'in sofistike ve modern tasarım anlayışını yansıtan Pul Detaylı Yılan Zincir Gold Çelik Kombin", modern ve zarif bir stil vurgusu yapmanız için mükemmel bir seçenektir. Gold rengin asil parlaklığı, her ortamda size zarif bir görünüm kazandırırken, k..
280,00 TL
Kalın Halka Detaylı Gold Çelik KombinTradylinn'in sofistike ve modern tasarım anlayışını yansıtan Kalın Halka Detaylı Gold Çelik Kombin, hem kolye hem de bileklik olmak üzere iki parçadan oluşan bu set, her ortamda şıklığınızı tamamlıyor. Gold rengin asil parlaklığı, her ortamda size zarif bir görün..
400,00 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)